pátek
19. dubna 2024
svátek slaví Rostislav
Titulní strana zpravodaje
© Zdroj: www.zusfrenstat.czZUŠ Frenštát p. R. vydala historicky první číslo zpravodaje s názvem ZUŠlife

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM: Vstoupili jsme do druhého pololetí letošního školního roku, kde nás čeká opět nespočet zajímavých akcí a událostí, které jednak bude organizovat naše škola a také ty, na kterých se budeme s našimi žáky aktivně podílet. A protože se toho děje opravdu hodně, zvažovali jsme, jakým dalším způsobem můžeme dění ve škole ještě zaznamenat. Díky skvělé spolupráci s naší redaktorkou, grafičkou a tiskárnou jsme v rekordním čase připravili podklady pro historicky první číslo našeho nového zpravodaje, který dostal název ZUŠlife.

Autor článku: 
Zuzana Kalinová/ika

Vycházet bude v celobarevném vydání 2x ročně a to vždy v pololetí a na začátku nového školního roku. Těšit se můžete na řadu článků, fotografií a rozhovorů. Věříme, že i tímto počinem vás necháme ještě více nahlédnout pod pokličku naší tvůrčí a radostné práce. Zbrusu nový časopis bude v tištěné podobě k dispozici u nás ve škole, na vybraných místech ve městě a také v elektronické podobě na našich stránkách.

Ať vás první číslo baví, minimálně stejně jako nás bavilo jej pro vás tvořit.

Zpravodaj je vám k dispozici ke stažení ZDE: https://drive.google.com/file/d/1P_i1TnkEXZmuAMRuN0Ig36fBpnK9FU-x/view

www: www.zusfrenstat.cz

Facebook: ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

Instagram: zusfrenstat

 

Mohlo by vás také zajímat...

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Královéhradecký kraj ocenil významné osobnosti v regionu. Mezi oceněnými je kardinál Dominik Duka, ředitel Oblastní charity Červený Kostelec a laureáti z oblasti sportu, školství, vědy i umění. In memoriam získal Medaili Královéhradeckého kraje I. stupně uznávaný zoolog a „Legenda Krkonoš“ Jiří Flousek.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní
Co se děje
18.04.2024

Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR na své 98. schůzi schválila návrh zákona o státní památkové péči, který je dílčí technickou novelou a upravuje zejména dvě oblasti.

 

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Architektura, Památky
Co se děje
17.04.2024

ČR: Spolek Kašpar je soubor, který je již více jak třicet let etablovaný na české divadelní scéně. Aktuálně hraje v Divadle v Celetné a v komorním prostoru Klubovna v Jindřišské ulici. V letošním roce se Spolek Kašpar ve spolupráci s Divadlem v Celetné, Klubovnou a Rádiem Kašpar rozhodl vypsat první ročník anonymní dramatické soutěže KAŠPAR.DRAMATIK o nejlepší původní divadelní hru na téma „STRACHY / OHROŽENÍ“.

Celá ČR
Divadlo a tanec, Soutěže a festivaly
Co se děje
16.04.2024

DOMAŽLICE, LITOMYŠL: Ústředním místem oslav dvoustého výročí narození Bedřicha Smetany bude letos Festival Smetanova Litomyšl, který se uskuteční v termínu od 8. 6. do 7. 7. V hlavním programu tohoto významného hudebního svátku vystoupí pouze jeden jediný amatérský soubor. Jmenuje se Čerchovan a jedná se o pěvecký sbor působící v Domažlicích nepřetržitě od svého založení v roce 1901. V současné době ho tvoří přibližně 45 amatérských zpěváků a od roku 1997 stojí v jeho čele sbormistr MgA. Marek Vorlíček. Právě jeho jsme při příležitosti mimořádného festivalového vystoupení požádali o rozhovor.

Pardubický kraj, Plzeňský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Hudba, Lidová kultura, Památky, Soutěže a festivaly
Články a komentáře
17.04.2024