pátek
14. května 2021
svátek slaví Bonifác

Archiv textů

28.04.2021
Celá ČR, Královéhradecký kraj
Články a komentáře
Instituce a kulturní zařízení, Divadlo a tanec
Josef Jan Kopecký

HRADEC KRÁLOVÉ-ČR: Hostem dalšího streamu Antré byla ve čtvrtek 28. ledna ředitelka Centra uměleckých aktivit Impuls Hradec Králové Martina Erbsová. Antré vysílá živě z Galerie Václava Havla v Hradci Králové Volné sdružení východočeských divadelníků. Martina Erbsová coby amatérská herečka začínala v královéhradeckých Jesličkách Josefa Tejkla, pět let ředitelovala Open Air Programu mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů, dlouhodobě se věnuje oživování veřejného prostoru, má za sebou roky produkční a manažerské práce. A o tom všem byl rozhovor v Antré, který s ní vedl Josef Jan Kopecký.

12.02.2021
Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj
Co se děje
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Divadlo a tanec
Kateřina Prouzová

HRADEC KRÁLOVÉ-ČR: S divadelníky o divadle. To je nový stream, který se od letošního roku objevuje každý čtvrtek v 18.00 hod. na video platfotmě YouTube. Pořad Antré připravuje Volné sdružení východočeských divadelníků (VSVD). Bezmála hodinové povídání je živě přenášeno z Galerie Václava Havla v Hradci Králové. Ve  čtvrtek 21. ledna byla jeho hostem Markéta Adamová, herečka a principálka ADIVADLA. Tato energická žena stojí v čele skvělé party divadelníků, kterou nezastavil ani covid-19. Momentálně zkouší on-line tři inscenace.

29.01.2021
Celá ČR, Královéhradecký kraj
Co se děje
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Divadlo a tanec
Josef Jan Kopecký

HRADEC KRÁLOVÉ-ČR: S divadelníky o divadle. To je nový stream, který se od letošního roku objevuje každý čtvrtek v 18.00 hod. na video platfotmě YouTube. Pořad Antré připravuje Volné sdružení východočeských divadelníků (VSVD). Bezmála hodinové povídání je živě přenášeno z Galerie Václava Havla v Hradci Králové. Ve  čtvrtek 14. ledna byl jeho hostem herec, režisér, zpěvák a pedagog Jan Sklenář, veřejnosti známý především z působení v Klicperově divadle v Hradci Králové.