čtvrtek
22. srpna 2019
Svátek slaví: Bohuslav
© BannerOstravský knižní festival

OSTRAVA: Nenechte ujít nový Knižní festival v Ostravě, který se bude konat na Výstavišti Černá louka od 1. března so 3. března 2019. V bohatém doprovodním pogramu nebudou chybět autogramiády, workshopy, fotokoutky, besedy se zajímavými lidmi, dětský koutek a mnohé další.  

od 01.03.2019 do 03.03.2019
Autor článku: 
luk

 

Ale hlavně si budete moci vybrat z velkého množství super knížek, které Vám třeba podepíše Váš oblíbený autor.

V roce 2019 slavíme 30 let od pádu totalitního systému a témata spojená s posledními třiceti lety také budou v rámci doprovodného programu reflektována.

Otevírací doba 10:00 - 18:00.

 

ZDROJ a další informace

Mohlo by vás také zajímat...

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Královéhradecký kraj připravil pro oblast kultury a památkové péče na příští rok sedm dotačních programů. Jejich prostřednictvím podpoří kulturní aktivity, obnovu historických varhan, činnost muzeí a galerií a obnovu památkového fondu. Novinkou jsou tři samostatné programy na podporu mobility, rezidence a na zachování nemateriálního kulturního dědictví.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Lidová kultura, Živé umění
Co se děje
21.08.2019

LITOMĚŘICKO: Další kniha s leteckými fotografiemi - tentokrát z Litoměřicka - doplní již tak početnou edici knih zlínského CBS Nakladatelství Česko z nebe.

Ústecký kraj
Cestovní ruch, Knihy, literatura, média
Co se děje
21.08.2019

KYJOV: Více než 30 000 lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností Slovácký rok do jihomoravského Kyjova. Neopakovatelná atmosféra, skvělý program i organizace, takové byly bezprostřední reakce návštěvníků na místě i na sociálních sítích.

Jihomoravský kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Lidová kultura, Soutěže a festivaly
Co se děje
20.08.2019

PRAHA: Nejslavnější český komiks pro děti Čtyřlístek podobně jako trojská botanická zahrada letos slaví 50 let od svého vzniku. Legendární čtveřice Bobík, Fifinka, Myšpulín a Pinďa se společně se svým autorem Jaroslavem Němečkem 14. srpna stala už 97. aktérem projektu Kořeny osobností.

Hl. m. Praha
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Ostatní
Co se děje
19.08.2019