pondělí
18. února 2019
Svátek slaví: Gizela
© BannerOstravský knižní festival

OSTRAVA: Nenechte ujít nový Knižní festival v Ostravě, který se bude konat na Výstavišti Černá louka od 1. března so 3. března 2019. V bohatém doprovodním pogramu nebudou chybět autogramiády, workshopy, fotokoutky, besedy se zajímavými lidmi, dětský koutek a mnohé další.  

od 01.03.2019 do 03.03.2019
Autor článku: 
luk

 

Ale hlavně si budete moci vybrat z velkého množství super knížek, které Vám třeba podepíše Váš oblíbený autor.

V roce 2019 slavíme 30 let od pádu totalitního systému a témata spojená s posledními třiceti lety také budou v rámci doprovodného programu reflektována.

Otevírací doba 10:00 - 18:00.

 

ZDROJ a další informace

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Společnost Franze Kafky vyhlašuje 25. ročník studentské literární soutěže o nejlepší esej – Cena Maxe Broda 2019. Cena je vyhlašována se záměrem podpořit a vést mladé lidi k samostatnému uvažování, k hlubšímu zamyšlení nad aktuálními společenskými a kulturními jevy a k pěstování dovednosti přesného a kultivovaného písemného vyjádření vlastního názoru. 

Celá ČR
Děti a mládež, Soutěže a festivaly
Co se děje
18.02.2019

PRAHA: Autor v domě vychází z dramaturgie pražského A studia Rubín, která je ve značné míře založena na autorských textech a inscenacích. Jeho záměrem je pomoci iniciovat vznik nových divadelních textů.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Ostatní, Živé umění
Co se děje
18.02.2019

 ČR: Jedním ze stěžejních projektů Nadačního fondu Magdaleny Kožené, jehož cílem je upozornit a zviditelnit téma „zušek“ je celostátní happening ZUŠ OPEN. Letos to bude 3. ročník a pro velký zájem příznivců i samotných škol a s rostoucím počtem atraktivních programů i společných projektů se III. ročník ZUŠ Open rozšiřuje nově do dvoudenního termínu 

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly
Co se děje
18.02.2019

ČR: Stipendijní program MenART pro nadané žáky základních uměleckých škol a jejich pedagogy, za kterým stojí Nadační fond Magdaleny Kožené, otevírá přihlášky do dalšího ročníku. Unikátní projekt mentoringu uměleckého vzdělávání opět nabízí intenzivní pracovní setkání s předními osobnostmi české umělecké scény během školního roku 2019/2020 v několika oborech.

Celá ČR
Granty, Vzdělávání
Co se děje
18.02.2019