neděle
15. prosince 2019
svátek slaví Radana
© BannerFestival : „Život je“

BRODEK U PŘEROVA: „Život je“ je festival plný lásky, štěstí a radosti. Happening, který vám přináší život jako na dlani. A protože dlaň má pět prstů, letos vám přinášíme festival popáté... Kruh se uzavírá, a pokud jste se v minulosti na festival nedostali, tentokrát by bylo nešťastné nechat si ho utéct.

od 16.08.2019 do 18.08.2019
Autor článku: 
luk

I letos vás organizátoři chtějí povzbudit a nabudit do radostného žití a bytí. I letos se bude mluvit, tancovat, oslavovat, sdílet, objímat se, vzdělávat, meditovat, cvičit a především žít. Do pětice všeho dobrého.

„Život je“ je oslavou života ve všech jeho podobách. Každé léto přináší na venkov kulturu, umění, nové nápady, osvětu, hravost i radost. Můžete se těšit na koncerty, přednášky, workshopy, diskuze, tréninky, párty i společensky prospěšné akce. Přijďte si připomenout, že život se má oceňovat a užívat. Stačí mít odvahu a vzít ho do vlastních rukou.

„Život je“ Vás vyzývá k tanci i k zamyšlení.
„Život je“ si přeje, abychom otevřeli oči, mysl i srdce.
„Život je“ nabízí prostor pro setkání. Pojďme se potkat.
Tři dny plné umění, kultury a radosti ze sdílení. Plné událostí i volnosti.

„Život je“ je akce dělaná z lásky a s láskou. Z radosti a pro radost.

Setkání proběhne třetí víkend v srpnu. Za úplňku.

VSTUPNÉ: Za ty nejlepší věci v životě se neplatí, a proto můžete bránou festivalu projít zdarma. Každý váš příspěvek bude ovšem vítán a odměněn velkým úsměvem!

 

ZDROJ

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Celkem 15 ročníků byla literární soutěž Internet a můj handicap doprovodnou akcí konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Nyní po dohodě s hlavním podporovatelem mění nejen název na Cena ČSOB Internet a můj handicap, ale hlavně kritéria a zaměření soutěže.

Celá ČR
Knihy, literatura, média, Handicap, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
13.12.2019

JIHOČESKÝ KRAJ: Jindřichohradecké úzkokolejky představují soubor dvou úzkokolejných drah s rozchodem 760 mm. Jsou jedinečným dopravním systémem s historickým a technickým významem pro celé území. Představují kulturní dědictví nadregionálního významu. Jsou častým cílem tuzemských i zahraničních návštěvníků. 

 

Jihočeský kraj
Cestovní ruch, Památky
Co se děje
13.12.2019

ČR: V listopadu zahájil příjem přihlášek do populární soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst, obcí a regionů. Jejich uzávěrka je 31. ledna  ve 14 hodin, v případě Ceny ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci pak 28. února 2020. 

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
13.12.2019

JIHOČESKÝ KRAJ: Kraj se v letošním roce nově připojil k projektu Rodinné pasy, jehož systém slev lze čerpat a využívat napříč celou Českou republikou, na Slovensku a také v Rakousku. Účast na projektu a využívání slev je pro rodiny díky podpoře Jihočeského kraje bezplatná a slevy mohou využít u smluvních partnerů v celé republice.

Celá ČR, Jihočeský kraj
Cestovní ruch, Senioři, Ostatní
Co se děje
13.12.2019