neděle
25. srpna 2019
Svátek slaví: Radim
© BannerFestival : „Život je“

BRODEK U PŘEROVA: „Život je“ je festival plný lásky, štěstí a radosti. Happening, který vám přináší život jako na dlani. A protože dlaň má pět prstů, letos vám přinášíme festival popáté... Kruh se uzavírá, a pokud jste se v minulosti na festival nedostali, tentokrát by bylo nešťastné nechat si ho utéct.

od 16.08.2019 do 18.08.2019
Autor článku: 
luk

I letos vás organizátoři chtějí povzbudit a nabudit do radostného žití a bytí. I letos se bude mluvit, tancovat, oslavovat, sdílet, objímat se, vzdělávat, meditovat, cvičit a především žít. Do pětice všeho dobrého.

„Život je“ je oslavou života ve všech jeho podobách. Každé léto přináší na venkov kulturu, umění, nové nápady, osvětu, hravost i radost. Můžete se těšit na koncerty, přednášky, workshopy, diskuze, tréninky, párty i společensky prospěšné akce. Přijďte si připomenout, že život se má oceňovat a užívat. Stačí mít odvahu a vzít ho do vlastních rukou.

„Život je“ Vás vyzývá k tanci i k zamyšlení.
„Život je“ si přeje, abychom otevřeli oči, mysl i srdce.
„Život je“ nabízí prostor pro setkání. Pojďme se potkat.
Tři dny plné umění, kultury a radosti ze sdílení. Plné událostí i volnosti.

„Život je“ je akce dělaná z lásky a s láskou. Z radosti a pro radost.

Setkání proběhne třetí víkend v srpnu. Za úplňku.

VSTUPNÉ: Za ty nejlepší věci v životě se neplatí, a proto můžete bránou festivalu projít zdarma. Každý váš příspěvek bude ovšem vítán a odměněn velkým úsměvem!

 

ZDROJ

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Rádi byste vyjeli do zahraničí rozšířit si profesní obzory a posbírat nové kontakty? Tak GO AND SEE! Institut umění – Divadelní ústav vypisuje na základě pověření Ministerstva kultury ČR dvakrát ročně v programu Krátkodobá mobilita výzvu GO AND SEE, která je určena na podporu zahraničních kontaktů v oblasti profesionálního umění. Program GO AND SEE podporuje účastníky formou příspěvku na cestu a pobyt. Uzávěrka druhého kola je již 12. září 2019.

Celá ČR
Granty, Instituce a kulturní zařízení
Co se děje
23.08.2019

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Královéhradecký kraj připravil pro oblast kultury a památkové péče na příští rok sedm dotačních programů. Jejich prostřednictvím podpoří kulturní aktivity, obnovu historických varhan, činnost muzeí a galerií a obnovu památkového fondu. Novinkou jsou tři samostatné programy na podporu mobility, rezidence a na zachování nemateriálního kulturního dědictví.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Lidová kultura, Živé umění
Co se děje
21.08.2019

ČR: Knižní novinka Poslední deník Květy Fialové se vymyká obvyklým knížkám o slavných herečkách. Autor Josef Kubáník, herec a blízký přítel Květy Fialové, v ní zachytil jeden výjimečný ženský osud i jedinečnou podobu jejich přátelství, které jim oběma změnilo život. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček tu poprvé a naprosto otevřeně odvypráví celý svůj život, který by sám o sobě vydal na román. V den hereččiných nedožitých 90. narozenin, 1. září, vydává knihu Nakladatelství ZEĎ.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
22.08.2019

LITOMĚŘICKO: Další kniha s leteckými fotografiemi - tentokrát z Litoměřicka - doplní již tak početnou edici knih zlínského CBS Nakladatelství Česko z nebe.

Ústecký kraj
Cestovní ruch, Knihy, literatura, média
Co se děje
21.08.2019