středa
22. května 2019
Svátek slaví: Emil
© archiv pořadateleEast Doc Platform

ČR: Podpora dokumentárních filmařů East Doc Platform je největší platformou svého druhu umožňující navázat spolupráci s mezinárodními partnery pro koprodukci, financování a distribuci dokumentárních projektů ze střední a východní Evropy. Každoročně se zde více než stovce klíčových producentů, televizních i festivalových dramaturgů a distributorů z celého světa představí přes 120 dokumentaristů a producentů.
 

od 09.03.2019 do 15.03.2019
Autor článku: 
klapka/TZ

Projekty prezentované na East Doc Platform se rovněž mohou ucházet o několik cen udílených Institutem dokumentárního filmu (IDF) a našimi partnery. 

IDF vyhlásí Cenu East Doc Platform, spojenou s finanční odměnou ve výši 7500 eur pro nejlepší projekt ve fázi vývoje a produkce. Finanční podpora pomůže filmařům v dalším vývoji jejich dokumentárního filmu.

 

Od roku 2001 bylo s přímou podporou East Doc Fóra dokončeno vice než 170 dokumentárních filmů, včetně oceňovaných snímků Over the LimitAž přijde válkaSofia’s Last AmbulanceVillage Without WomenUkrainian SheriffsŠvéd v žigulíku nebo Brothers

East Doc Market nabízí možnost setkat se s více než 100 zástupci mezinárodních fondů, televizí, distributorů a festivalů během předem sjednaných individuálních schůzek. Během dvou dnů proběhne více než 400 naplánovaných schůzek.

East Doc Platform pořádá Institut dokumentárního filmu ve spolupráci s Mezinárodním festivalem dokumentárních filmů s lidskoprávní tematikou Jeden svět.

Přihlašujte své dlouhometrážní, krátké a interaktivní projekty na East Doc Platform 2019!
Deadline se blíží – přihlašovací formulář je otevřen jen do 12. listopadu 2018.

>>PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ<<
Kdy: 9.–15. března 2019
Kde: Praha, ČR
Uzávěrka pro přihlašování: 12. listopadu 2018

Mohlo by vás také zajímat...