čtvrtek
29. února 2024
svátek slaví Horymír
RockOpera
© Foto: Libor NedvídekRockOpera dá svým představením na podzim novou vizuální podobu

PRAHA: RockOpera Praha představí v podzimní sezóně zcela novou vizuální podobu všech svých rockových oper. Přibydou například trojrozměrné obrazce a nové animace, které mají spolu s další moderní technikou pomoci vytvořit až multimediální show. Jako první si diváci v novém kabátu užijí operu Faust. Ta se připravuje po divadelních prázdninách na čtvrtek 19. září.

19.09.2019
Autor článku: 
TZ/ika

„Na svých dílech neustále pracujeme. Nová světla, animace a spoty, které umějí vytvářet trojrozměrné výjevy přímo na scéně, nám pomohou posunout naši show o obrovský kus dál. Vycházíme z našich velkých idolů jako například Pink Floyd a chceme, aby diváci prožili hudební i vizuální zážitek na velmi vysoké úrovni. I ti, kteří už zhlédli všechny naše opery několikrát, budou z představení odcházet překvapeni," komentuje novou vizuální podobu oper zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

Novou vizuální podobu získají úplně všechna podzimní a zimní představení. Nejbližší příležitosti budou mít diváci 19. září od 19 hodin při repríze Fausta a následně 26. září od 19 hodin u představení Romeo & Julie. Celou sezónu 2019 pak zakončí opera Antigona, která se poprvé hraje v neděli odpoledne, konkrétně 15. prosince od 16 hodin.

Zdroj: Mgr. Tomáš Kopečný, https://www.rockopera.cz/

 

Mohlo by vás také zajímat...