středa
3. června 2020
svátek slaví Tamara
Z natáčení videoklipu
© zdroj: archiv kapelyKapela Mr. Loco představuje singl „Nemusím“ z připravovaného alba Balkanizace

ČR: V říjnu loňského roku představila kapela Mr. Loco videoklip Alergik. Byl to její první hudební počin v českém jazyce a již tehdy kapela kolem frontmana Filipa Flussera ohlásila přípravu dalších nových skladeb. To se nyní stává skutečností a Mr. Loco přichází se singlem „Nemusím“. Připravované album Balkanizace vyjde 14. června na digitálních platformách.

14.06.2019
Autor článku: 
TZ/ika

„Písnička „Nemusím“ je takovou lehkou parodií na motivační slogany, které úplně nemusím. Je to taková obdoba protest songu“, přibližuje zpěvák Filip Flusser.

Mr. Loco klip natáčeli na přelomu května s mladým a velice nadaným režisérem Matějem Pechou (Pepa Pech production). Celé natáčení se odehrálo v parku na Letné v Praze. „Nemusím“ je prvním hraným videoklipem v historii kapely a zahráli si v něm všichni její členové. Klávesák Pavel Holmer je obětí managera, basáka Luise Franca šikanuje fitness trenér, bubeníkovi Felipe Bermedezovi rozkopou odpadky skejťáci a trumpetistovi Kryštofovi Vernerovi zase zatápí přítelkyně.

Zpěvák Filip Flusser vše zpovzdáli sleduje se svou tančící kytarou.

Natáčení přibližuje trumpetista Kryštof Verner: „Bylo to hodně vysmáté natáčení. Celou dobu jsme se chechtali. Každý záběr se musel kvůli záchvatům smíchu jet desetkrát.“  A klávesista Pavel Holmer ještě dodává: „Měl jsem za úkol svého arogantního šéfa přetáhnout svazkem papírů.  Nejprve jsem měl trochu obavy, že ho to bude bolet, ale na potřetí už mi rána sedla myslím docela dobře. Samozřejmě, že jsme ten tejk použili a navíc zpomalili, takže fanoušci si mohou vychutnat, jakou mám ránu.“

Na videoklip se podívejte zde: https://www.youtube.com/watch?v=gHYcR_6GdI8&list=PLPUodjipzUzzUUIWvNiR82M6vaJVPdqBM&index=3&t=0s

„Nemusím“ je druhým singlem z připravovaného alba Balkanizace, které vyjde 14. června na digitálních platformách. Bude obsahovat devět skladeb a všechny budou v češtině.

Zdroj: Zdena Selingerová, PR

Mohlo by vás také zajímat...