sobota
26. září 2020
svátek slaví Andrea
AutoDEPOkino
© Marek PříhodaZnovu do autokina s DEPO2015, Finále Plzeň a ZL Production

PLZEŇ: Znovu do autokina s DEPO2015, Finále Plzeň a ZL Production. Plzeňské „AUTODEPOKINO“ navazuje na úspěch z minulého víkendu a ohlašuje další dva termíny. A to hned tento víkend 21.–24. května a ten následující 28.-31.května.

od 21.05.2020 do 31.05.2020
Autor článku: 
Adam Vondřička

Spolupráce kreativního prostoru, největšího plzeňského filmového festivalu a týmu zkušených produkčních se vyvedla nad očekávání organizátorů. Ve velmi krátkém čase se podařilo vytvořit autokino, které je na velmi vysoké technické i dramaturgické úrovni. Protože se akce setkala s velkým ohlasem mezi diváky, je o ní velký zájem a nás baví, že můžeme pomáhat znovuobnovení plzeňské kultury, budeme dále pokračovat.

I v následujících víkendech nabídneme nezaměnitelný filmový zážitek

„Jsme rádi, že naši diváci jsou spokojení s konceptem a službami, které jim poskytujeme. Jsme nadšeni ze spolupráce s našimi partnery, kteří události poskytují tu nejlepší možnou kvalitu obrazu a servisu. Jsme přesvědčeni, že je jednou z nejlepších v České republice. Také díky tomu, že projekce probíhá na 12metrové LED obrazovce, můžeme nabídnout skvělý obraz i v podvečerních hodinách, kdy klasická projekce na plátno není možná. Díky tomu, že nám AutoDEPOkino dělá radost, dohodli jsme se na pokračování projektu a doufáme, že návštěvníci budou mít o naše projekce zájem i nadále,“ uvedl za DEPO2015 programový ředitel Jan Štěpán

Program je i tentokrát rozmanitý a každý si v něm najde to své. Obsahuje zfilmované muzikálové klasiky, české filmy, zahraniční drama, dobrodružné filmy i fantasy. Projekce probíhá přímo na parkovišti v DEPO2015 na LED obrazovku širokou 12 metrů. Jedná se o největší možnou kvalitu, co se týká velikosti, obrazu a zvuku. Na místě bude připravena možnost využít občerstvení s bezpečným roznosem přímo do vozu (jídlo i pití).

Během prvního víkendu se diváci se mohou těšit na promítání těchto snímků: Chlap na střídačku, Mamma Mia! Here We Go Again, Pomáda, V síti, Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, Hanebný parchanti, Jumanji: Další level a Spider-Man: Daleko od domova.

Projekce začíná ve čtvrtek a poběží až do neděle po 2 filmech denně, vždy ráno a večer. (časový harmonogram níže) Doporučená věková hranice všech snímků je 15+. Program na další víkend včas zveřejníme.

Vstupenky jsou k dispozici na platformě Plzeňská vstupenka, v síti GoOut i přímo na místě. Cena je 390,- za auto v předprodeji a 450,- na místě. Součástí vstupenky je také malé občerstvení. Počet lidí v autě je libovolný a nabízí se tak možnost sdílet zážitek s rodinou nebo s přáteli a cenu vstupenky tím zvýhodnit. Speciální akce platí pro řidiče veteránů, starších nad 30 let. Ti mají cenu vstupenky za 200,-. Kapacita areálu je 120 aut na jedno promítání.

Pro výběr svého oblíbeného filmu stačí prozkoumat program na webu DEPO2015.

 

Mohlo by vás také zajímat...

BROUMOV: 15. ročník letního festivalu klasické hudby Za poklady Broumovska zakončí v neděli 27. září v broumovském klášteře od šesti hodin koncert houslisty Pavla Šporcla a cimbálové kapely Gipsy Way Ensemble.

Královéhradecký kraj
Hudba, Vzdělávání
Co se děje
25.09.2020

ČR: Soňa Červená, legendární operní pěvkyně a herečka, u příležitosti svých 95. narozenin zakládá nadační fond, který se zaměří na podporu talentovaných hudebníků a zpěváků – to vše v oboru klasiky.

Celá ČR
Hudba
Co se děje
25.09.2020

PRAHA: Ministerstvo kultury vyhlásilo otevřené výběrové řízení na místo generálního ředitele/ředitelky Národní knihovny ČR. Uchazeči o tuto pozici si mohou podat přihlášku do 13. listopadu 2020. Pohovory s jednotlivými přihlášenými kandidáty před výběrovou komisí se uskuteční pravděpodobně do konce roku a nový generální ředitel/ředitelka by se mohl(a) ujmout funkce nejpozději k 1. 4. 2021.

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
22.09.2020

ČR: Profesionální divadla z celé republiky vybízejí své diváky, aby se nebáli vrátit do divadel, po nezvykle dlouhých divadelních prázdninách. Série krátkých videí koluje na sociálních sítích. Kampaň  se společným heslem: ZVEDÁME OPONY! zaštiťuje Asociace profesionálních divadel.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Divadlo a tanec
Co se děje
23.09.2020