středa
5. srpna 2020
svátek slaví Kristián
Ilustrační snímek
© Archiv pořadatekeMuzeum Karlovy Vary vyhlašuje soutěž o nejnápaditější roušku

KARLOVY VARY: Pokud jste si sami vyrobili roušku a samozřejmě ji nosíte, vyfoťte se v ní a foto pošlete na email: sekretariat@kvmuz.cz. Nejnápaditější a nejkrásnější roušky budou oceněny volnými vstupenkami na celý rok do stálých expozic v Karlových Varech a Jáchymově, na krátkodobé výstavy a přednášky.

Soutěž potrvá do 30. 4. 2020.

Autor článku: 
Romana Borusíková

Nejnápaditější a nejkrásnější roušky budou oceněny volnými vstupenkami na celý rok do stálých expozic v Karlových Varech a Jáchymově, na krátkodobé výstavy a přednášky.

Soutěž potrvá do 30. 4. 2020.

 

Pro úplnost informací o akcích muzea rušíme: 4. 4. „Velikonoční jarmark“ a 29. 4. přednášku „Krize přírody“, které se měly konat v muzeu v Karlových Varech. Také rušíme 18. 4. přednášku „Znovuoživování Krušnohoří“, která se měla konat v muzeu v Jáchymově.

 

 

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Výběrová komise doporučila ministru kultury L. Zaorálkovi po 2. kole konkurzu na generální ředitelku/ředitele Národní galerie v Praze (dále NGP) tři kandidáty na tuto pozici v tomto pořadí: 1. Marek Pokorný, 2. Alicja Knast, 3. Jiří Fajt.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
04.08.2020

ČR: Josef Kubáník, herec a autor bestselleru Poslední deník Květy Fialové, vydává další knížku. Svůj román nazval jednoduše Herec a čtenáře v něm zve do lákavého světa divadla a filmu. Čtivý, napínavě vystavěný příběh s neobvyklým rozuzlením vychází v Nakladatelství ZEĎ 8. září.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
05.08.2020

PRAHA: Prázdninová část festivalu Letní slavnosti staré hudby, který každým rokem nabízí poutavé a objevné exkurze do hudební historie na atraktivních místech v Praze, se pomalu chýlí ke konci. Začátkem srpna jsou v programu představujícím pro tento rok hudbu šlechtických dvorů ještě dva koncerty výhradně domácích interpretů.

Hl. m. Praha
Hudba, Soutěže a festivaly
Co se děje
03.08.2020

ČR: Nejlepší jazzovou skladbou roku 2020 autora do 35 let se stala píseň Czereśnie trumpetistky, skladatelky a dirigentky Štěpánky Balcarové. Kromě ocenění si odnesla i šek v hodnotě 40 000 Kč, který daroval Ochranný svaz autorský v rámci grantového programu Partnerství OSA.

Celá ČR
Hudba, Soutěže a festivaly
Co se děje
04.08.2020