středa
5. srpna 2020
svátek slaví Kristián
Ilustrační obrázek
© Zdroj: nejfuton.czMateriál zdarma na výrobu dočasných roušek

BRNO: Na základě zpráv na internetu o nedostatku bavlněné látky jsme se rozhodli pomoci. Máme ve skladu v Brně vysoce kvalitní materiál na výrobu dočasných roušek. Jedná se o bavlněnou látku o gramáži cca 300 g/m2. Tyto látky mají velikosti v průměru 6m2 na kus (nepište nám prosím o materiál na dvě nebo tři roušky, je nutné jich ušít aspoň desítky). Sloužily jako potahy na futony, které klienti poškodili praním na vyšší teplotu. Za 10 let se nám jich už pěkná hromádka nastřádala. Hledáme šikovné, hodné lidi nebo firmy, kteří by dokázali z tohoto materiálu ušít dočasnou ochranu a poskytnout jí ZDARMA všem potřebným ve svém okolí.

Autor článku: 
Štěpán Raiter

Látky předáme na naší adrese: Životského 15, Brno
nebo Vám látky zašleme na Vaši adresu do ostatních koutů ČR.


Materiálu je dost na tisíce roušek, proto prosím uvádějte kolik jste schopni v následujících 3 dnech ušít a rozdat.
Budeme se snažit rozdat zásobu tak, aby se dostala mezi nejvíce zájemců v co nejkratší době.
Před rozdáním, prosím, upozorněte každého o nutnosti vyvařit nebo jinak sterilizovat tuto roušku.

Kontaktujte nás pouze písemně na latky.na.rousky@seznam.cz


Předání v Brně – zašlete nám jméno odběratele a požadované množství v m2. Obdržíte popis, kde a kdy naleznete balíček. Bude nadepsaný vaším jménem a čekat v průjezdu, nepotkáme se osobně, není čeho se obávat.


Zaslání po ČR – na naše náklady balíček odešleme, jak to bude možné. Zašlete jméno, adresu, telefonní kontakt a požadované množství v m2.

Děkuji za sdílení, čas je teď nejdůležitější.


Váš team Nejfuton

ZDROJ

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Výběrová komise doporučila ministru kultury L. Zaorálkovi po 2. kole konkurzu na generální ředitelku/ředitele Národní galerie v Praze (dále NGP) tři kandidáty na tuto pozici v tomto pořadí: 1. Marek Pokorný, 2. Alicja Knast, 3. Jiří Fajt.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
04.08.2020

ČR: Josef Kubáník, herec a autor bestselleru Poslední deník Květy Fialové, vydává další knížku. Svůj román nazval jednoduše Herec a čtenáře v něm zve do lákavého světa divadla a filmu. Čtivý, napínavě vystavěný příběh s neobvyklým rozuzlením vychází v Nakladatelství ZEĎ 8. září.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
05.08.2020

HRADEC KRÁLOVÉ: V souvislosti s kulatým jubileem festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov a 90. výročím úmrtí slavného spisovatele si publicistka Ilona Machová klade otázky týkající se další ikony české literatury a tuzemských školních osnov – Aloise Jiráska. Co o něm vlastně víme?

Celá ČR, Královéhradecký kraj
Knihy, literatura, média, Památky
Články a komentáře
05.08.2020

PRAHA: Prázdninová část festivalu Letní slavnosti staré hudby, který každým rokem nabízí poutavé a objevné exkurze do hudební historie na atraktivních místech v Praze, se pomalu chýlí ke konci. Začátkem srpna jsou v programu představujícím pro tento rok hudbu šlechtických dvorů ještě dva koncerty výhradně domácích interpretů.

Hl. m. Praha
Hudba, Soutěže a festivaly
Co se děje
03.08.2020