úterý
7. července 2020
svátek slaví Bohuslava
© BannerBEATS FOR LOVE ROZTANČÍ OSTRAVU

OSTRAVA: Hudební festival Beats for Love - festival elektronické taneční hudby proběhne v jádru industriální národní kulturní památky ve dnech 3. až 6. července. Slibuje jedinečnou atmosféru, mnoho zábavy a zážitků. Akce se koná s finanční podporou města Ostravy.

.

od 03.07.2019 do 06.07.2019
Autor článku: 
luk

„Sedmý ročník, to už je velká tradice,  je hezké vidět, na jak vysokou úroveň tento festival vystoupal. Jsem rád, že město může tuto akci finančně podpořit formou dlouhodobého grantu. A je skvělé, že se program rozšířil i o další aktivity, například diskuzní fórum,“ řekl na tiskové konferenci primátor Ostravy Tomáš Macura.

Největší elektronický taneční festival v srdci Evropy spojuje hudbou lidi napříč kulturami. Letos nabídne dvojnásobný počet zahraničních interpretů, a nově nebude jen o hudbě, ale nabídne i zajímavé diskuze a workshopy. Poprvé v historii nabídne třeba školu diskžokejů. Tradičně budou součástí festivalu také charitativní aktivity.

Festival má od letošního ročníku také nové logo ve tvaru srdce, tvořené pásy ekvalizéru. A jaký je letošní line-up? Mezi hlavní headlinery letošního ročníku patří holadnský Don Diablo, jeho krajan Oliver Heldens, fanoušky potěší i maskovaný house DJ mág Claptone z Německa nebo třeba Alle Farben.

 

Zdroj a více informací včetně programu ZDE

Mohlo by vás také zajímat...

ZLÍNSKÝ KRAJ, ČR: Čeští filmaři právě natáčejí celovečerní hraný snímek Hrana zlomu na pomezí hororu a thrilleru. V jedné z hlavních rolí se objeví mladá herecká hvězda Štěpán Kozub. Hrana zlomu je temnou příběhovou mozaikou, v níž je všechno jinak, než se na první pohled může zdát. Podle tvůrců má jít o projekt navýsost autorský a žánrově vyhraněný. Film vstoupí do českých kin na jaře 2021. Natáčí se i ve Zlínském kraji, a to v Rožnově pod Radhoštěm.

Celá ČR, Zlínský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
07.07.2020

ČR: Na Kavčích horách skončilo první kolo konkurzu do chystaného pokračování pořadu Peče celá země. Nejlepší amatérští pekaři a cukráři budou vybráni po letních prázdninách, natáčení druhé řady začne příští rok na jaře.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
07.07.2020

CIESZYN, ČESKÝ TĚŠÍN: V souvislosti se zlepšením epidemiologické situace na Slezsku se česká vláda rozhodla v pondělí 29. června oodvolat kontroly na česko-polských hraničních přechodech na území Slezského vojvodství. Rozhodnutí o otevření hranic nabylo účinnosti o půlnoci z 29. na 30. června. Spontánním a symbolickým způsobem chtěli na tuto situaci zareagovat zástupci Euroregionu Těšínské Slezsko a spolku Člověk na hranici. Společně navrhli občanům účast na akci s názvem "Zhasneme hranici". 

Moravskoslezský kraj, zahraničí
Cestovní ruch, Ostatní, Menšiny a cizinci
Co se děje
06.07.2020

ČR: Každý pátek v jiném kraji a v jiném městě: Česká televize vyjíždí za diváky v novém projektu „Českem tam a zpět“. Dvouměsíční putování po republice s podtitulem „Víkend začíná s Českou televizí“, odstartuje v pátek 3. července v Karlových Varech. Návštěvníci nahlédnou do zákulisí přípravy zpravodajství, setkají se se známými tvářemi ČT a prostřednictvím pozvaných hostů do vysílání zpravodajské ČT24 lépe poznají i samotný region. Součástí každé zastávky bude také doprovodný program pro rodiny s dětmi. Divákům u televizních obrazovek nabídne ČT živé vstupy z navštívených míst, od Studia 6 až po večerní Události.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
03.07.2020