čtvrtek
20. června 2019
Svátek slaví: KvětaSUDSLAVA: Sběratelská beseda

18.05.2019
17:00
Autor článku: 
Tomáš Zaplatílek

SUDSLAVA: Pozvánka na besedu s promítáním starých pohlednic sběratele Soběslava Hlinky z Potštejna, která se uskuteční v sobotu 18. května 2019 od 17 hodin ve společenském sále bývalé fary v Sudslavě.ttps://sudslava.webnode.cz/news/sberatelska-beseda-na-fare/

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Festivalová škola (9. - 12. říjen 2019) je určena studentům, umělcům a zástupcům organizací působící v oblasti kultury. Cílem festivalové školy je nabídnout účastníkům setkání s renomovanými odborníky z různých oblastí umělecké produkce (fundraising, právo, sebeprezentace, marketing, osobní rozvoj, koučink, zpětná vazba projektů účastníků, ad.).

Celá ČR
Soutěže a festivaly, Vzdělávání
Co se děje
17.06.2019

BROUMOV: Přes 420 tisíc korun se vybralo při tiché i veřejné aukci uměleckých předmětů a vín na Dobročinném večeru pro Broumovsko. Ten se konal v pátek 7. června v broumovském klášteře, za přítomnosti více než sta návštěvníků a hostů z celého regionu.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Vzdělávání
Co se děje
12.06.2019

ČESKÁ LÍPA: Tajuplná klášterní budova muzea s šeře osvětleným ambitem a zahrada s temnými zákoutími se staly kulisami tradiční muzejní noci v České Lípě.

Liberecký kraj
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Vzdělávání
Co se děje
17.06.2019

HRADEC KRÁLOVÉ: Čech a Brit. Jeden si ve filmu Bohemian Rhapsody (2018) zahrál vedlejší roli, druhý radil režisérovi i v detailech, nad nimiž by jiní mávli rukou. Společně vytvořili projekt Titanic – Freddie - AIDS, který informuje děti a mladistvé v Čechách i v zahraničí o tom, jak nebezpečná je nemoc AIDS, a to právě prostřednictvím příběhu Freddieho Mercuryho. Milan Šatník, východočeský zpěvák a herec, a Peter Freestone, bývalý osobní asistent Freddieho Mercuryho, mají světu hodně co říct. Jak každý zvlášť, tak společně.

Celá ČR, Královéhradecký kraj, zahraničí
Knihy, literatura, média, Vzdělávání, Živé umění
Články a komentáře
10.06.2019