sobota
20. dubna 2019
Svátek slaví: MarcelaSUDSLAVA: Sběratelská beseda

18.05.2019
17:00
Autor článku: 
Tomáš Zaplatílek

SUDSLAVA: Pozvánka na besedu s promítáním starých pohlednic sběratele Soběslava Hlinky z Potštejna, která se uskuteční v sobotu 18. května 2019 od 17 hodin ve společenském sále bývalé fary v Sudslavě.ttps://sudslava.webnode.cz/news/sberatelska-beseda-na-fare/

Mohlo by vás také zajímat...

ČR, ZAHRANIČÍ: Novým českým přírůstkem v kolekci evropských filmů vzdělávacího projektu CinEd je loutkový klenot Jiřího Trnky a Miloše Makovce Císařův slavík, od jehož premiéry uběhlo v pondělí 15. dubna 70 let. Císařův slavík následuje Oukropcův rodinný film Modrý tygr, který byl v CinEdu doposud jediným zástupcem české kinematografie.  

Celá ČR, zahraničí
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Vzdělávání, Živé umění
Pozvánky na akce, Co se děje
17.04.2019

ÚSTÍ NAD LABEM: Přednáška RNDr. Vlastislava Vlačihy o všeobecné problematice a nálezech orchidejí v letech 2008–2018 v oblasti Českého středohoří.

Ústecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Vzdělávání
Pozvánky na akce
18.04.2019

PARDUBICKÝ KRAJ: Ze Svitav se vydáte se do romantické Litomyšle, kde si prohlédnete renesanční zámek zapsaný na seznam UNESCO, zámecké návrší s Klášterními zahradami a spoustu dalších atraktivit. Kromě historických památek si užijete také přírodu Javornického hřebene s krásnými výhledy do krajiny. Trasa je vedena po silnicích II. a III. třídy a zpevněných cestách výhradně po značených cyklotrasách.

Pardubický kraj
Cestovní ruch, Památky
Pozvánka na výlet
16.04.2019

PARDUBICE: Velikonoční koncert v rámci 41. ročníku mezinárodního festivalu Pardubické hudební jaro se uskuteční v úterý 16. dubna 2019 v 19 hodin v Kostele sv. Bartoloměje v Pardubicích. V podání souboru Capella Mariana zazní Janovy pašije Heinricha Schutze a další díla skladatelů německého raného baroka.

Celá ČR, Pardubický kraj
Soutěže a festivaly, Živé umění
Pozvánky na akce
16.04.2019