čtvrtek
20. června 2019
Svátek slaví: Květa
Společný koncert tři kapel
© pořadatelSpolečný koncert tří kapel

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Společný koncert tří kapel pořádá místní fa Jochovo s jednatelem Josefem Choutkou ve Světlé nad Sázavou v Městské restauraci na Náměstí v pátek dne 12.10. od 16.00 h.

12.10.2018
16:00
Autor článku: 
Karel Novotný

K poslechu i tanci zde zahrají oblíbené malé dechové hudby - Pardubická 6, Malá muzika Nauše Pepíka a humpolecká Nová Lesanka. Pořadatelé chtějí doplnit kulturní dění ve městě také touto akcí pro generaci, která miluje naše krásné, české, lidové písničky a rádá si při nich zatancuje i zazpívá.

Mohlo by vás také zajímat...

ČR-OSTRAVA: Možná vám nakupování bez obalů a strava bez chemie připadají jako výmysly posledních let, ovšem přesně takhle žili lidé dlouhá staletí. Není divu, že se k jejich moudrosti v dnešní přetechnizované době vracíme. Dvě nové knihy na toto téma vám ukáží, jak žít jednodušeji, ekologičtěji a zdravěji.

Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Knihy, literatura, média, Lidová kultura
Co se děje
20.06.2019

ČR: Edice knih leteckých fotografií Česko z nebe byla 9. května 2019 zapsána do České knihy rekordů s rekordem jako nejrozsáhlejší série knih s leteckými snímky ČR. Celkový počet výtisků byl při zápisu 108 330 obsahujících 2736 různých leteckých fotografií.

Celá ČR, Kraj Vysočina
Cestovní ruch, Knihy, literatura, média, Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
17.06.2019

JIHLAVA: Podporovat živou kulturu je jedním z důležitých úkolů města. Proto Jihlava zpřístupní veřejný prostor a usnadní pořadatelům konání malých a komunitních kulturních akcí. Seznam uživatelsky vstřícných míst by měl být zveřejněn v průběhu léta.

Kraj Vysočina
Legislativa a ekonomika
Co se děje
13.06.2019

KRAJ VYSOČINA: Vysočina je vyhledávanou atraktivní filmovou lokalitou nejen českými, ale i zahraničními filmovými producenty. Vždyť kdo by neznal legendární Postřižiny točené v Dalešicích na Třebíčsku v areálu místního pivovaru. 

Kraj Vysočina
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Ostatní
Co se děje
10.06.2019