neděle
15. prosince 2019
svátek slaví Radana
Ilustrační obrázek
© Zdroj: FB profil Free Cinema: program otevřeného filmového vzděláníSemináře filmové výchovy a autorského práva pro pedagogy

PLZEŇ, PRAHA: Srdečně vás zveme na dva semináře pro pedagogy, které pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci s Asociací pro filmovou a audiovizuální výchovu @filmvychova, jeden seminář filmové výchovy a autorského práva proběhne v Praze, druhý seminář filmové výchovy pro pedagogy ZUŠ v Plzni.

od 30.11.2019 do 07.12.2019
Autor článku: 
TZ/ika

Více informací zde: https://www.nipos.cz/seminar-filmove-vychovy-a-autorskeho-prava/

Na oba se můžete stále hlásit prostřednictvím formuláře https://bit.ly/prihlaskaFAV

Podrobné informace v příloze.

Zdroj: http://www.freecinema.cz/

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Celkem 15 ročníků byla literární soutěž Internet a můj handicap doprovodnou akcí konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Nyní po dohodě s hlavním podporovatelem mění nejen název na Cena ČSOB Internet a můj handicap, ale hlavně kritéria a zaměření soutěže.

Celá ČR
Knihy, literatura, média, Handicap, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
13.12.2019

ČR: V listopadu zahájil příjem přihlášek do populární soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst, obcí a regionů. Jejich uzávěrka je 31. ledna  ve 14 hodin, v případě Ceny ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci pak 28. února 2020. 

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
13.12.2019

EU: Každý rok jsou jmenovány země EU, z nichž se ucházejí města o titul Evropské hlavní město kultury. Akce Evropská hlavní města kultury vyzdvihuje bohatost a rozmanitost evropských kultur a posiluje u občanů pocit příslušnosti ke společnému kulturnímu prostoru. Město s titulem Evropské hlavní město kultury těží z kulturního programu a kulturních investic, které by měly přispívat k dlouhodobému udržitelnému rozvoji. 

Celá ČR, zahraničí
Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly
Co se děje
13.12.2019

LIBEREC: Slavnostní křest historicky již 3. znakoknihy vydané pod taktovkou Krajské vědecké knihovny v Liberci se uskutečnil ve středu 11. prosince v obřadní síni liberecké radnice. Knihovna tentokrát zpřístupnila neslyšícím čtenářům populární dětskou knížku „Staré pověsti české a moravské“ od autorek Aleny Ježkové a Renáty Fučíkové.

Liberecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Handicap
Co se děje
13.12.2019