čtvrtek
22. srpna 2019
Svátek slaví: Bohuslav
Marienbad Film Festival Open Call
© Jakub SamekEnter your film into Marienbad Film Festival!

You may enter your film into the program of Marienbad Film Festival which will take place from 28 August and 31 August. The festival will present selected film projects based on the principles of a conference. It allows the presentation of experimental works in the broadest sense. Entry is open to both finished pieces and works in progress.

Please enter you applications via the online form > EN: http://bit.ly/2VfmmTI

Přihlaste svůj film na 4. ročník Marienbad Film Festivalu

ČR: Marienbad Film Festival se věnuje experimentálnímu filmu, a to jak v tuzemském tak mezinárodním ohledu. Každoročně dává prostor tvůrcům k prezentaci jejich unikátní snímky a jinak tomu není ani letos.

Autor článku: 
Eliška Šrubařová

Přihlaste svou tvorbu.

Ještě do konce května můžete přihlásit své dílo do programu 4. ročníku Marienbad Film Festivalu, který se letos koná od 28. do 31. srpna 2019. Přehlídka představí vybrané filmové projekty na principech konference, umožňuje prezentaci experimentálních děl v co nejširším slova smyslu a je otevřená dílům dokončeným i rozpracovaným.

Podmínkou je osobní účast tvůrců. Přehlídka je nesoutěžního charakteru.

Své projekty přihlašujte prostřednictvím on-line formuláře.  

Termín pro přihlášení: 31. 5. 2019 
Registrační poplatek: 200 Kč / 10 Eur

Mohlo by vás také zajímat...

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Královéhradecký kraj připravil pro oblast kultury a památkové péče na příští rok sedm dotačních programů. Jejich prostřednictvím podpoří kulturní aktivity, obnovu historických varhan, činnost muzeí a galerií a obnovu památkového fondu. Novinkou jsou tři samostatné programy na podporu mobility, rezidence a na zachování nemateriálního kulturního dědictví.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Lidová kultura, Živé umění
Co se děje
21.08.2019

ČR: Knižní novinka Poslední deník Květy Fialové se vymyká obvyklým knížkám o slavných herečkách. Autor Josef Kubáník, herec a blízký přítel Květy Fialové, v ní zachytil jeden výjimečný ženský osud i jedinečnou podobu jejich přátelství, které jim oběma změnilo život. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček tu poprvé a naprosto otevřeně odvypráví celý svůj život, který by sám o sobě vydal na román. V den hereččiných nedožitých 90. narozenin, 1. září, vydává knihu Nakladatelství ZEĎ.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
22.08.2019

LITOMĚŘICKO: Další kniha s leteckými fotografiemi - tentokrát z Litoměřicka - doplní již tak početnou edici knih zlínského CBS Nakladatelství Česko z nebe.

Ústecký kraj
Cestovní ruch, Knihy, literatura, média
Co se děje
21.08.2019

KYJOV: Více než 30 000 lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností Slovácký rok do jihomoravského Kyjova. Neopakovatelná atmosféra, skvělý program i organizace, takové byly bezprostřední reakce návštěvníků na místě i na sociálních sítích.

Jihomoravský kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Lidová kultura, Soutěže a festivaly
Co se děje
20.08.2019