pondělí
17. června 2019
Svátek slaví: Adolf
Marienbad Film Festival Open Call
© Jakub SamekEnter your film into Marienbad Film Festival!

You may enter your film into the program of Marienbad Film Festival which will take place from 28 August and 31 August. The festival will present selected film projects based on the principles of a conference. It allows the presentation of experimental works in the broadest sense. Entry is open to both finished pieces and works in progress.

Please enter you applications via the online form > EN: http://bit.ly/2VfmmTI

Přihlaste svůj film na 4. ročník Marienbad Film Festivalu

ČR: Marienbad Film Festival se věnuje experimentálnímu filmu, a to jak v tuzemském tak mezinárodním ohledu. Každoročně dává prostor tvůrcům k prezentaci jejich unikátní snímky a jinak tomu není ani letos.

Autor článku: 
Eliška Šrubařová

Přihlaste svou tvorbu.

Ještě do konce května můžete přihlásit své dílo do programu 4. ročníku Marienbad Film Festivalu, který se letos koná od 28. do 31. srpna 2019. Přehlídka představí vybrané filmové projekty na principech konference, umožňuje prezentaci experimentálních děl v co nejširším slova smyslu a je otevřená dílům dokončeným i rozpracovaným.

Podmínkou je osobní účast tvůrců. Přehlídka je nesoutěžního charakteru.

Své projekty přihlašujte prostřednictvím on-line formuláře.  

Termín pro přihlášení: 31. 5. 2019 
Registrační poplatek: 200 Kč / 10 Eur

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Festivalová škola (9. - 12. říjen 2019) je určena studentům, umělcům a zástupcům organizací působící v oblasti kultury. Cílem festivalové školy je nabídnout účastníkům setkání s renomovanými odborníky z různých oblastí umělecké produkce (fundraising, právo, sebeprezentace, marketing, osobní rozvoj, koučink, zpětná vazba projektů účastníků, ad.).

Celá ČR
Soutěže a festivaly, Vzdělávání
Co se děje
17.06.2019

HRADEC KRÁLOVÉ: Tvůrci celovečerního filmu V síti se rozhodli zařadit kino Bio Central v Hradci Králové mezi čtyři vybraná místa, kde uspořádají exkluzivní předpremiéru. Diváci tak budou mít unikátní možnost vidět film, který už teď otřásá českou společností, jako první. Zakoupením vstupenek na portálu Hithit.cz lze také podpořit preventivní kampaň, kterou autoři filmu ve spolupráci s experty připravují.

Celá ČR, Královéhradecký kraj
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Ostatní
Zpráva týdne
17.06.2019

ČR: Evropská festivalová asociace uděluje festivalům jednak značku kvality EFFE a dále z těchto EFFE festivalů vybírá s pomocí mezinárodní poroty výjimečné inspirativní festivaly, které získávají ocenění EFFE Award. Asociace vyhlásila 24 laureátů na evropskou festivalovou cenu EFFE Award, mezi nimiž jsou i dva české festivaly, Pražské jaro a Khamoro.

Celá ČR, zahraničí
Soutěže a festivaly
Co se děje
17.06.2019

ČR: Institut umění – Divadelní ústav (IDU) jako hlavní koordinátor projektu Noci divadel 2019 otevírá registraci pro nadcházející ročník. Šestý ročník Noci divadel s podtitulem DIVADLO A SVOBODA připadá na 16. listopad 2019.

Celá ČR
Ostatní, Soutěže a festivaly
Nepřehlédněte
17.06.2019