neděle
15. prosince 2019
svátek slaví Radana
Pingls
© Norbert TappertPingls aneb Hot Café Revue v Havlíčkově Brodě

HAVLÍČKŮV BROD: Pohybové divadlo LINDO, HOP! a ORIGINÁLNÍ PRAŽSKÝ SYNKOPICKÝ ORCHESTR si vás dovolují pozvati na hudebně-taneční grotesku Pingls aneb Hot Café Revue. 

08.10.2019
19:00 - 22:00
Autor článku: 
Jazz 2020, z.s.

Představení se koná v KD Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův Brod, https://kdostrov.cz

Ve stylové kavárně 20. let minulého století poněkud prapodivný personál podávati bude menu vskutku exklusivní: pravý raný americký jazz, step i tanec s příchutí jemného drama a řízného humoru. V druhé půli to můžete roztančiti i vy. Račte vstoupiti.

Vstupenky v cenách od 300,- do 380,- Kč zakoupíte na www.goout.cz a v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě, pondělí – pátek 8.00 – 11.30  12.30 – 15.00. 

Více informací na www.opso.cz

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Celkem 15 ročníků byla literární soutěž Internet a můj handicap doprovodnou akcí konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Nyní po dohodě s hlavním podporovatelem mění nejen název na Cena ČSOB Internet a můj handicap, ale hlavně kritéria a zaměření soutěže.

Celá ČR
Knihy, literatura, média, Handicap, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
13.12.2019

TELČ: Každoročně vybírají členové 17 mezinárodních redaktorských týmů magazínu National Geographic Traveler ty nejzajímavější destinace celé planety, které stojí za to navštívit. Pro nadcházející rok se na jejich seznam dostalo i město Telč spolu s dalšími místy, jako jsou třeba Mostar v Bosně a Hercegovině, Tóhoku v Japonsku, africká poušť Kalahari, australská Tasmánie, Fort Kochi v Indii, Wales Way ve Velké Británii, Parma v Itálii, Puebla v Mexiku, Bělověžský prales v Bělorusku a Polsku nebo třeba ruská Kamčatka.

Kraj Vysočina
Cestovní ruch, Soutěže a festivaly
Co se děje
12.12.2019

ÚSOBÍ:  Po celý adventní čas je na zámku v Úsobí na Havlíčkobrodsku k vidění betlém od Josefa Mrkvičky. Úsobský betlém tvoří sto třicet postav a svou velikostí se řadí mezi největší betlémy Vysočiny.

Kraj Vysočina
Lidová kultura, Památky
Co se děje
12.12.2019

TELČ: Telčské pracoviště Národního památkového ústavu vydává novou publikaci ze série Památky Vysočiny, která mapuje akce a události z oblasti památkové péče. Přiblíží čtenáři barokní kulturní krajinu, osobnost zbožné mecenášky, tajemné chodby či znovuzrozenou krásu staré venkovské fary.

Kraj Vysočina
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Památky
Co se děje
11.12.2019