neděle
17. prosince 2017
Svátek slaví: Daniel
© Logo pořadateleKonference na téma KULTURA

PRAHA: Unie zaměstnavatelských svazů ČR si Vás dovoluje pozvat na konferenci KULTURA 2017, která se koná pod záštitou předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Soboty. ​Konference se zúčastní zástupci státu, jednotlivých odvětví kulutry, odborníci, politici. Cílem konference je diskutovat o aktuálních tématech v oblasti kultury

Autor článku: 
luk

 tj.:

  • situace v jednotlivých odvětvích kultury,

  • výhled na další období,

  • vize,

  • záměry,

  • očekávané změny a rizika

 

Datum konání: 07.11.2017

Začátek: 9:30

Místo konání: Kongresové centrum Vavruška, Palác Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2

Účastnický poplatek: 0 Kč

Konference je spolufinancována z neinvestiční dotace MPSV ze státního rozpočtu na podporu sociálního dialogu  v roce 2017.

 

Program konference najdete ZDE. Na těchot stránkách se můžete i přihlásit.

Mohlo by vás také zajímat...

Talent Awards je svým formátem jeden z největších evropských soutěžních projektů představující taneční, sportovní a uměleckou  scénu. Je určený  talentům z oblasti kultury, sportu a umění pro oblast: ČR, Slovenska, země EU a státy mimo členství EU.  Soutěžní disciplíny jsou rozděleny samostatně pro amatéry a odděleně pro profesionály.

Celá ČR
Soutěže a festivaly
Co se děje
15.12.2017

OSTRAVA: Tři stovky kulturních památek a zajímavých architektonických děl přináší nová elektronická databáze ostravských památek www.ostravskepamatky.cz. Databázi připravil a vydal spolek Fiducia ve spolupráci s Antikvariátem Fiducia, Národním památkovým ústavem, územním odborným pracovištěm v Ostravě, a okrašlovacím spolkem Za krásnou Ostravu.

Moravskoslezský kraj
Knihy, literatura, média, Památky
Co se děje, Pro novináře
15.12.2017

ČR: Institut umění – Divadelní ústav (IDU) v rámci připravované výstavy Česká divadelní fotografie 1859–2017 vyhlašuje soutěž o nejlepší divadelní fotografii. Do soutěže se mohou přihlásit profesionální fotografové i studenti fotografie se snímky pořízenými na území České republiky v letech 2015 až 2017 v několika kategoriích.

Celá ČR
Soutěže a festivaly
Co se děje
15.12.2017

ČR: V nově jmenované vládě povede resort kultury PhDr. Ilja Šmíd. Přečtěte si životopis nového ministra kultury.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Legislativa a ekonomika
Co se děje
14.12.2017