pondělí
25. června 2018
Svátek slaví: Ivan
© Logo pořadateleKonference na téma KULTURA

PRAHA: Unie zaměstnavatelských svazů ČR si Vás dovoluje pozvat na konferenci KULTURA 2017, která se koná pod záštitou předsedy vlády ČR Mgr. Bohuslava Soboty. ​Konference se zúčastní zástupci státu, jednotlivých odvětví kulutry, odborníci, politici. Cílem konference je diskutovat o aktuálních tématech v oblasti kultury

Autor článku: 
luk

 tj.:

  • situace v jednotlivých odvětvích kultury,

  • výhled na další období,

  • vize,

  • záměry,

  • očekávané změny a rizika

 

Datum konání: 07.11.2017

Začátek: 9:30

Místo konání: Kongresové centrum Vavruška, Palác Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2

Účastnický poplatek: 0 Kč

Konference je spolufinancována z neinvestiční dotace MPSV ze státního rozpočtu na podporu sociálního dialogu  v roce 2017.

 

Program konference najdete ZDE. Na těchot stránkách se můžete i přihlásit.

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: 19. ročník Letních slavností staré hudby se vydá na objevnou expedici s podtitulem „Mediterraneo“. Od 10. července do 8. srpna se sedmkrát zastaví a rozhlédne po hudebním světě v krajích, kde jsou uloženy kořeny dávných kultur, které spoluvytvářely a ovlivňovaly nejrůznější evropské tradice i historii.

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly, Živé umění
Zpráva týdne, Co se děje
22.06.2018

PRAHA: Divadlo u.s. MARVIN hledá do nové hry posily pro role dvojčat (děvčat), i jednotlivě. Věk kolem 30 let (cca 25-35), štíhlá postava, mladistvý vzhled (dvojčata budou 18letá). Nutnou podmínkou je opravdový zájem o působení v amatérském divadle.

Hl. m. Praha, Středočeský kraj
Živé umění
Co se děje
22.06.2018

ČR: Nadační program Perpedes přispívá k užšímu propojení uměleckých a kulturních aktivit s životem různých sociálních vrstev a komunit v místním a regionálním měřítku. Zaměřuje se na posílení menších individuálních nebo občanských iniciativ, pohybujících se nebo vstupujících do mezioborové spolupráce v rámci současného umění a reflektujících společenské či environmentální souvislosti.

Celá ČR
Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
21.06.2018

BOHUMÍN: Psal se rok 2000 a skupina přátel s literárními zájmy se nepravidelně scházela po kavárnách, aby ostatním prezentovala své autorské literární pokusy. Postupem času vzniklo nejprve občanské sdružení, nyní Bohumínský spolek Maryška. Hlavním hybatelem, inspirátorem a duší spolku je po celá léta Kamila Smigová. Postupem let se přidávaly další ženy a ojediněle i muži, aktivní seniorky (pozdější zakladatelky "krojovanek") i studující mládež, která hledala prostor pro své literární nebo výtvarné vyjádření.

Moravskoslezský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Lidová kultura, Ostatní, Živé umění
Články a komentáře
21.06.2018