neděle
15. prosince 2019
svátek slaví Radana
Plakát k události
© Archiv pořadateleHANS KRÁSA QUARTET v Hradci Králové

10.10.2019
19:30
Autor článku: 
jal

HRADEC KRÁLOVÉ: Další koncert z cyklu Hradecká nokturna. Tentokrát přivítáme 10. října smyčcové kvarteto Hanse Krásy v sále Obchodní akademie na Pospíšilově třídě. Jeden z nejlepších komorních souborů své generace, který se představil na mnoha evropských pódiích a festivalech, přiveze atraktivní program. Zazní Adagio a Fuga F. X. Richtera, Lovecký kvartet W. A. Mozarta a smyčcový kvartet A. Dvořáka C Dur op. 61.

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Celkem 15 ročníků byla literární soutěž Internet a můj handicap doprovodnou akcí konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Nyní po dohodě s hlavním podporovatelem mění nejen název na Cena ČSOB Internet a můj handicap, ale hlavně kritéria a zaměření soutěže.

Celá ČR
Knihy, literatura, média, Handicap, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
13.12.2019

HRADEC KRÁLOVÉ: Město Hradec oceňuje mladé umělce z řad dětí a mládeže do osmnácti let, kteří v předchozím roce dosáhli mimořádného úspěchu, umístění v soutěži nebo počinu v oblasti kultury. Nominace město přijímá do 10. ledna 2020

Královéhradecký kraj
Děti a mládež, Soutěže a festivaly
Co se děje
11.12.2019

HRADEC KRÁLOVÉ: Od 1. prosince 2019 do 31. ledna 2020 můžete přihlašovat svoje projekty do 21. ročníku divadelního festivalu Open Air Program v Hradci Králové. Ten je je od roku 2000 tradiční součástí Mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů a utváří s ním naprosto ojedinělou, pulzující událost reflektující bohatý průřez aktuálního tuzemského i světového kulturního dění.

Královéhradecký kraj
Soutěže a festivaly
Co se děje
06.12.2019

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Vydejte se pěšky z Hradce Králové krásnou krajinou kolem řeky Orlice přes Svinary, Blešno a Krňovice do Třebechovic pod Orebem, kde můžete navštívit známé Muzeum betlémů. Kromě prodejního obchodu je vstup do expozic bezbariérový.

Královéhradecký kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení
Co se děje, Pozvánka na výlet
05.12.2019