sobota
20. dubna 2019
Svátek slaví: MarcelaFESTIVAL S0ULFLY 2019

HODONÍN, STRÁŽNICE, BRNO: Festival původní autorské tvorby pořádá Kreativní centrum Getsemany, svobodná iniciativa, v těsné spolupráci s Náboženskými obcemi CČSH v Hodoníně a Brně - Botanické, Muzejním spolkem a Domem kultury Strážničan ve Strážnici, tvůrčí skupinou HAČTE!,  Galerií výtvarného umění v Hodoníně, festivalem Forfest Czech Republic a několika desítkami dobrovolných spolupracovníků.

od 26.04.2019 do 08.05.2019
Autor článku: 
vrkoc

Vstup na všechny akce festivalu je volný do doby vyčerpání kapacity sálu/místa konání. 

KDY: pátek 26. dubna - středa 8. května 2019

Program: 

https://soulfly2019.webnode.cz/

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Vážení filmaři a přátelé dokumentárního filmu, rádi bychom vás upozornili na blížící se uzávěrku mezinárodního workshopu Ex Oriente Film 2019, která je již 19. dubna. Workshop je určen celovečerním dokumentárním projektům ve fázi vývoje a rané produkce. Podmínky pro přihlašování jsou zde. Svůj projekt můžete přihlásit prostřednictvím online formuláře.

Celá ČR, zahraničí
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
18.04.2019

PELHŘIMOV: Město je atraktivním místem a má turistům i místním obyvatelům co nabídnout. Svědčí o tom i poslední novinky, které prezentovali ve středu 3. dubna zástupci Kulturních zařízení města Pelhřimova (KzmP).

Kraj Vysočina
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly
Pozvánka na výlet
18.04.2019

PRAHA: Dne 16. dubna 2019 se na Pražském hradě uskutečnilo slavnostní setkání u příležitosti Mezinárodního dne památek a historických sídel. V rámci programu byl vyhlášen vítěz celostátní soutěže Cena za nejlepší přípravu a realizaci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón za rok 2018.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Památky, Soutěže a festivaly
Co se děje
18.04.2019

PRAHA: Tuzemské začínající umělce bude na letošním ročníku Pražského Quadriennale reprezentovat kolektiv Intelektrurálně se svojí kurátorskou koncepcí nazvanou Praha není Česko. Expozice studentů Janáčkovy akademie múzických umění se věnuje tématu centralizace kulturní identity i umělecké tvorby a ztráty celonárodního kontextu. Více pohledů na české tradice, povahu nebo naturel i krajinu návštěvníkům studenti zprostředkují skrze sérii šesti výletů za hranice metropole.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Cestovní ruch, Děti a mládež
Co se děje
18.04.2019