neděle
19. listopadu 2017
Svátek slaví: Alžběta
© MěKSDřevořezby Josefa Sigmunda

od 12.06.2017 do 16.11.2017

KOJETÍN: Výstava lidového řezbáře Josefa Sigmunda.

Mohlo by vás také zajímat...

BRNO: Brněnský sochař, řezbář a restaurátor Jiří Netík uspěl na mezinárodním bienále soudobého umění ve Florencii, kde ve světové konkurenci získal bronzovou plaketu Lorenza Il Magnifica za 3. místo v kategorii sochařství.

Jihomoravský kraj
Lidová kultura, Ostatní, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
03.11.2017

BRNO: Koncert proběhne  5. listopadu od 17 hodin v Brně v Divadle na Orlí, bude tlumočen do znakového jazyka. Své největší hity v unplugged verzi představí Michal Hrůza a do znakového jazyka je umělecky přetlumočí umělecká skupina Hands Dance.

Jihomoravský kraj
Handicap, Živé umění
Pozvánky na akce
02.11.2017

PRAHA: Cílem pořadatelů je vytvořit kreativní a inspirativní prostor pro děti podobných zájmů, přehlídku nápadů a platformou pro vzájemné sdílení a získávání nových tvůrčích zkušeností. Mladým filmařům poskytnout svobodnou možnost se projevit a vyjádřit, bez cenzury, kontroly a školních pravidel. Umožnit partnerskou a respektující zpětnou vazbu od dospělých odborníků, která jim pomůže jednak lépe proniknout do řemesla, jednak získat sebedůvěru a pocit vlastní hodnoty.

Hl. m. Praha
Děti a mládež, Soutěže a festivaly
Pozvánky na akce, Co se děje
01.11.2017

OLOMOUC: Záchrana reprezentativního sálu základní školy Komenium s freskovou výzdobou, jaká nemá v našich zemích obdoby – to je cíl investiční akce, která se odehrává už od roku 2016. Slavnostní sál v budově, která vznikla v letech 1873 až 1875, je na všech stěnách i na stropě vyzdoben ve stylu neorenesančního dekorativismu s prvky barokního iluzionismu. Diváka při pohledu na výzdobu sálu fascinuje hustota a složitost výjevů i ornamentálních prvků.

Olomoucký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Památky
Co se děje
27.10.2017