čtvrtek
14. listopadu 2019
Svátek slaví: Sáva
Banner
© Zdroj: https://www.facebook.com/cinemacitycr/Dětská neděle s Leou, tentokrát v Plzni

PLZEŇ: Je vaše dítě fanouškem youtuberky Ley? Může se s ní potkat na filmové premiéře v Plzni! Dětská neděle s Leou je pravidelná akce ve všech kinech Cinema City, během které influencerka Lea s téměř 250 000 sledujícími na YouTube uvádí skoro o týden dříve dětský film v exkluzivní předpremiéře. Film, který si tentokrát Lea vybrala, nese název Sněžný kluk a potěší všechny velké i malé milovníky dobrodružných animáků. Všichni mladí fanoušci se setkají s Leou v neděli 20. října v 9:30 v Plzeň Plaza.

20.10.2019
09:30
Autor článku: 
TZ/ika

Pro všechny účastníky, kteří dorazí do lobby kina přesně v půl desáté ráno, bude připraven zhruba půlhodinový doprovodný program s Leou obsahující vědomostní soutěže, „ask“ a povídání o nadcházející projekci.

Pokud někdo nemá šanci do Plzně dorazit, nemusí zoufat. Lea si připravila krátké video na přivítanou, které se bude 20. října před všemi projekcemi Sněžného kluka ve všech kinech Cinema City promítat.

A navíc! Pokud se vyfotíte na jakékoliv pobočce a fotografii nasdílíte pod hashtagem #LeaCinemaCity na svém Instagramu, je velká šance, že příště se už budete během Dětské neděle fotit přímo s Leou ve svém oblíbeném kině.

Více informací na http://bit.ly/LeaSneznyKluk

 

Mohlo by vás také zajímat...

ZLÍN: Největší současná osobnost v oboru dramaturgie a scenáristiky, Australanka Linda Aronson, zavítala ve dnech 2.–7. listopadu do Zlína. Světová expertka, která ve své praxi běžně spolupracuje s oscarovými tvůrci, přijela na pozvání ateliéru Audiovizuální tvorba UTB. Pro jeho studenty navíc připravila sérii odborných workshopů. Co na zlínské začínající tvůrce říká? „Měli by se méně stydět. Jsou velmi talentovaní.“    

Zlínský kraj
Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Vzdělávání
Co se děje
12.11.2019

ČR: Autorka a nakladatelka Monika Kopřivová, která se ve svých knižních počinech zaměřuje na budování mezigeneračních vztahů a uchovávání rodinných vzpomínek, uvádí na trh dlouho připravovanou knihu Naše výlety. Ta umožňuje zaznamenávat zážitky z rodinných cest. Pro milovníky beletrie pak je připraven dárkový titul – Velká kniha povídek o psech a v aktuální nabídce nechybí ani Velký rodinný kalendář 2020.

Celá ČR
Knihy, literatura, média
Co se děje
11.11.2019

ČR: Česká televize připravila pro letošní Vánoce čtyři nové pohádky. Prvního ledna odvysílá premiéru Marie Terezie a po Novém roce odstartuje nový formát, ve kterém se představí dvanáct amatérských pekařů a cukrářů Peče celá země.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Živé umění
Co se děje
12.11.2019

HRADEC KRÁLOVÉ: Vladimír Just je šťastně dvojjediný - aktivní divadelník z předlistopadových i listopadových dnů roku 1989 a současně divadelní historik. Toto spojení mu umožňuje proniknout i tam, kam se běžný historik nedostane, a vlastně ho to ani nenapadne. Je např. autorem publikace Divadlo v totalitním systému. Příběh českého divadla 1945-89 nejen v datech a souvislostech (Academia, Praha 2010), za kterou získal cenu Kniha roku AV ČR. A jeho esej Teatralita politického procesu s podtitulem Proces s Miladou Horákovou jako divadelní inscenace patří k nejmrazivějším svědectvím o brutalitě československého komunistického režimu. Bude o ní řeč i v následujícím rozhovoru, k němuž jsme se sešli během letošního divadelního festivalu v Hradci Králové, kde jako teatrolog nemůže chybět. Vzhledem k tomu, že jsme se během let stali dobrými přáteli, zůstanu, když dovolíte, u tykání.  

Celá ČR, Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Vzdělávání, Živé umění
Články a komentáře
13.11.2019