čtvrtek
20. června 2019
Svátek slaví: Květa
Ponk
© zdroj: archiv kapelyBrněnské cimbálové trio Ponk konečně pokřtí nové album Diedina

PRAHA: Brněnské cimbálové trio Ponk vydalo v závěru minulého roku své druhé album s názvem Diedina. Původně plánovaný únorový křest v klubu Jazz Dock byl kvůli nemoci odložen. Nyní Ponk oznamují nový termín křtu a všechny zvou do klubu Kaštan v pražském Břevnově. Album Diedina je více než zdatným nástupcem nadšeně přijatého debutu Postfolklor z roku 2015.

08.05.2019
20:00
Autor článku: 
TZ/ika

Album Diedina představí Ponk pražskému publiku v nové sestavě, kdy kontrabasistu Jakuba Nožičku nahradil Pavel Rajmic z Cymbelínu. O kvalitách nové sestavy se můžete přesvědčit naživo i vy…

Pražský křest proběhne 8. května od 20 hodin v klubu Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6

Vstupenky na oba koncertní křty naleznete zde:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/16547-ponk-krest-diedina

http://kastan.unijazz.cz/

Album Diedina vyšlo na nezávislém labelu Skywardsmusic 21.12.2018.

WEB:  www.ponktrio.cz

Facebook:  www.facebook.com/ponktrio

Youtube:  www.youtube.com/user/ponktrio

Soundcloud:  https://soundcloud.com/ponk-trio/sets/postfolklor

Spotify: https://open.spotify.com/album/4HvxnJcin4amDRwHcEbRSi?fbclid=IwAR3cBaUccoWXdIPy_n-fyYFmGxeMIKFQDA2XOE8bdFbpB_7hSGsDBfPP4xs

Instagram:  www.instagram.com/ponktrio

Itunes: https://itunes.apple.com/us/album/diedina/1446945325?app=apple%20music&ign-mpt=uo%3D4

Zdroj: Zdena Selingerová, PR

 

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Film Muzea J. A. Komenského Očekávání Velikonoc v Komni získal spolu s dalšími filmy muzea Cenu Františka Pospíšila (1885–1958) 2019 na letošním 22. ročníku Musaionfilmu, přehlídky muzejních filmů (11.–13. června 2019) a zároveň postoupil do nejprestižnější mezinárodní soutěže muzejní audiovize FAIMP 2019, jehož vyvrcholení se letos koná v Šanghaji 28. srpna.

Celá ČR
Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
20.06.2019

ČR-OSTRAVA: Možná vám nakupování bez obalů a strava bez chemie připadají jako výmysly posledních let, ovšem přesně takhle žili lidé dlouhá staletí. Není divu, že se k jejich moudrosti v dnešní přetechnizované době vracíme. Dvě nové knihy na toto téma vám ukáží, jak žít jednodušeji, ekologičtěji a zdravěji.

Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Knihy, literatura, média, Lidová kultura
Co se děje
20.06.2019

PLZEŇ: Období socialismu a následná Sametová revoluce přinesly změny do politické, společenské a hospodářské sféry. Bytostně se ale také dotkly kultury, včetně architektury. Architekt Jan Soukup působil v době socialistického Československa v národním podniku Stavoprojekt. Po revoluci si založil soukromou architektonickou kancelář. O atmosféře doby minulé i té současné jsme spolu vedli rozhovor.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Ostatní, Památky, Živé umění
Články a komentáře
19.06.2019

PRAHA: Mezinárodní porota Trebbia ocenila v oblasti podpory kultury a umění podnikatele a filantropa Milana Fiľa. Cenu si převzal v rámci benefičního galavečera 18. ročníku této akce ve Španělském sále Pražského hradu.

Celá ČR, Hl. m. Praha
Ostatní, Živé umění
Co se děje
19.06.2019