pátek
20. října 2017
Svátek slaví: Vendelín
© BannerBenefiční týden

PLZEŇ: Benefiční týden NNO SPOLEČNOST TADY A TEĎ se uksuteční mezi 16. a 20. říjnem. Proběhne několik akcí v plzeňské Papírně, kavárně Inkognito a univerzitní kavárně Družba. Půjde o různorodé akce od dobročinného butiku/antikvariátu přes odbornou přednášku na téma "byznys s chudobou" s poznatky z celorepublikového výzkumu až po bitvu umělců či koncert.

od 16.10.2017 do 20.10.2017
Autor článku: 
Jakub Chabr

Podrobnější informace najdete v samotné tiskové zprávě. 

 
Jakub Chabr 
Terénní aktivizační pracovník, PR 
SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o.p.s. 
sídlo: Koterovská 46, 326 00, Plzeň 
jakub.chabr@tadyated.org 

tel. 774 520 656 
www.tadyated.org www.ghettout.cz 
www.facebook.com/tadyated 

Mohlo by vás také zajímat...

KRAJ OLOMOUCKÝ: Arcibiskupský palác v Olomouci byl ve čtvrtek 12. října dějištěm historického okamžiku. Vůbec poprvé zde Olomoucký kraj uděloval ceny cestovního ruchu. O jejich držitelích rozhodla veřejnost v internetové anketě, hlasující si mohli vybírat z pětadvaceti nominací v pěti kategoriích. Absolutním vítězem s největším počtem hlasů a zároveň jedničkou v oblasti turistických cílů se stal Lesní bar v Horní Lipové.

Olomoucký kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly
Co se děje
20.10.2017

KROMĚŘÍŽ, PRAHA: V Praze se stále scházejí přátelé Kroměříže. Jsou mezi nimi rodáci, lidé, kteří v Kroměříži léta bydleli, i jejich partneři a partnerky. „Momentálně máme asi 80 členů. Naprostá většina z nich jsou ale důchodci. Uvítali bychom proto, kdyby mezi nás zavítali i mladí lidé, kteří třeba v Praze studují či studovali a už tu stejně jako my zůstali,“ řekl předseda spolku Josef Kvapilík.

Zlínský kraj
Cestovní ruch, Senioři, Ostatní
Co se děje
20.10.2017

PRAHA: Slavnostní vyhlášení nejlépe řízených neziskových organizací, které prošly sítem pátého ročníku prestižního nezávislého ocenění NEZISKOVKA ROKU, se blíží. Seznam patnácti semifinalistů je již znám. Zbývá z nich však ještě vybrat „tu vaši neziskovku“! Hlasovat ve speciální kategorii CENA VEŘEJNOSTI může každý.

 

 
Celá ČR, Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly
Nepřehlédněte
20.10.2017

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Během letní sezony připravil Královéhradecký kraj s využitím nejmodernější techniky balík nových propagačních materiálů, ve kterých ukazuje největší atraktivity regionu. Pro krajské občany, turisty i pro všechny ostatní jsou nyní připraveny letecké záběry, fotografie či brožury ve 12 jazykových mutacích.

Královéhradecký kraj
Cestovní ruch, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
20.10.2017