pondělí
25. června 2018
Svátek slaví: Ivan
© BannerBenefiční týden

PLZEŇ: Benefiční týden NNO SPOLEČNOST TADY A TEĎ se uksuteční mezi 16. a 20. říjnem. Proběhne několik akcí v plzeňské Papírně, kavárně Inkognito a univerzitní kavárně Družba. Půjde o různorodé akce od dobročinného butiku/antikvariátu přes odbornou přednášku na téma "byznys s chudobou" s poznatky z celorepublikového výzkumu až po bitvu umělců či koncert.

od 16.10.2017 do 20.10.2017
Autor článku: 
Jakub Chabr

Podrobnější informace najdete v samotné tiskové zprávě. 

 
Jakub Chabr 
Terénní aktivizační pracovník, PR 
SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o.p.s. 
sídlo: Koterovská 46, 326 00, Plzeň 
jakub.chabr@tadyated.org 

tel. 774 520 656 
www.tadyated.org www.ghettout.cz 
www.facebook.com/tadyated 

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: 19. ročník Letních slavností staré hudby se vydá na objevnou expedici s podtitulem „Mediterraneo“. Od 10. července do 8. srpna se sedmkrát zastaví a rozhlédne po hudebním světě v krajích, kde jsou uloženy kořeny dávných kultur, které spoluvytvářely a ovlivňovaly nejrůznější evropské tradice i historii.

Hl. m. Praha
Instituce a kulturní zařízení, Soutěže a festivaly, Živé umění
Zpráva týdne, Co se děje
22.06.2018

PRAHA: Divadlo u.s. MARVIN hledá do nové hry posily pro role dvojčat (děvčat), i jednotlivě. Věk kolem 30 let (cca 25-35), štíhlá postava, mladistvý vzhled (dvojčata budou 18letá). Nutnou podmínkou je opravdový zájem o působení v amatérském divadle.

Hl. m. Praha, Středočeský kraj
Živé umění
Co se děje
22.06.2018

ČR: Nadační program Perpedes přispívá k užšímu propojení uměleckých a kulturních aktivit s životem různých sociálních vrstev a komunit v místním a regionálním měřítku. Zaměřuje se na posílení menších individuálních nebo občanských iniciativ, pohybujících se nebo vstupujících do mezioborové spolupráce v rámci současného umění a reflektujících společenské či environmentální souvislosti.

Celá ČR
Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
21.06.2018
 
VÍDEŇ: Ve středu 20. června proběhla v prostorách Českého centra ve Vídni tisková konference pro rakouské novináře, v rámci níž byla prezentována nabídka Kraje Vysočina a Telče v oblasti cestovního ruchu se zaměřením na památky UNESCO. Masarykova univerzita představila své vzdělávací kurzy pro rakouské seniory, které má v plánu realizovat na Vysočině ve svém telčském universitním centru.
Kraj Vysočina, zahraničí
Cestovní ruch, Senioři, Památky, Vzdělávání
Co se děje
21.06.2018