sobota
24. srpna 2019
Svátek slaví: Bartoloměj
© BannerBEATS FOR LOVE ROZTANČÍ OSTRAVU

OSTRAVA: Hudební festival Beats for Love - festival elektronické taneční hudby proběhne v jádru industriální národní kulturní památky ve dnech 3. až 6. července. Slibuje jedinečnou atmosféru, mnoho zábavy a zážitků. Akce se koná s finanční podporou města Ostravy.

.

od 03.07.2019 do 06.07.2019
Autor článku: 
luk

„Sedmý ročník, to už je velká tradice,  je hezké vidět, na jak vysokou úroveň tento festival vystoupal. Jsem rád, že město může tuto akci finančně podpořit formou dlouhodobého grantu. A je skvělé, že se program rozšířil i o další aktivity, například diskuzní fórum,“ řekl na tiskové konferenci primátor Ostravy Tomáš Macura.

Největší elektronický taneční festival v srdci Evropy spojuje hudbou lidi napříč kulturami. Letos nabídne dvojnásobný počet zahraničních interpretů, a nově nebude jen o hudbě, ale nabídne i zajímavé diskuze a workshopy. Poprvé v historii nabídne třeba školu diskžokejů. Tradičně budou součástí festivalu také charitativní aktivity.

Festival má od letošního ročníku také nové logo ve tvaru srdce, tvořené pásy ekvalizéru. A jaký je letošní line-up? Mezi hlavní headlinery letošního ročníku patří holadnský Don Diablo, jeho krajan Oliver Heldens, fanoušky potěší i maskovaný house DJ mág Claptone z Německa nebo třeba Alle Farben.

 

Zdroj a více informací včetně programu ZDE

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Rádi byste vyjeli do zahraničí rozšířit si profesní obzory a posbírat nové kontakty? Tak GO AND SEE! Institut umění – Divadelní ústav vypisuje na základě pověření Ministerstva kultury ČR dvakrát ročně v programu Krátkodobá mobilita výzvu GO AND SEE, která je určena na podporu zahraničních kontaktů v oblasti profesionálního umění. Program GO AND SEE podporuje účastníky formou příspěvku na cestu a pobyt. Uzávěrka druhého kola je již 12. září 2019.

Celá ČR
Granty, Instituce a kulturní zařízení
Co se děje
23.08.2019

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ: Královéhradecký kraj připravil pro oblast kultury a památkové péče na příští rok sedm dotačních programů. Jejich prostřednictvím podpoří kulturní aktivity, obnovu historických varhan, činnost muzeí a galerií a obnovu památkového fondu. Novinkou jsou tři samostatné programy na podporu mobility, rezidence a na zachování nemateriálního kulturního dědictví.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Lidová kultura, Živé umění
Co se děje
21.08.2019

ČR: Knižní novinka Poslední deník Květy Fialové se vymyká obvyklým knížkám o slavných herečkách. Autor Josef Kubáník, herec a blízký přítel Květy Fialové, v ní zachytil jeden výjimečný ženský osud i jedinečnou podobu jejich přátelství, které jim oběma změnilo život. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček tu poprvé a naprosto otevřeně odvypráví celý svůj život, který by sám o sobě vydal na román. V den hereččiných nedožitých 90. narozenin, 1. září, vydává knihu Nakladatelství ZEĎ.

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média
Co se děje
22.08.2019

LITOMĚŘICKO: Další kniha s leteckými fotografiemi - tentokrát z Litoměřicka - doplní již tak početnou edici knih zlínského CBS Nakladatelství Česko z nebe.

Ústecký kraj
Cestovní ruch, Knihy, literatura, média
Co se děje
21.08.2019