pondělí
17. června 2019
Svátek slaví: Adolf
© BannerBEATS FOR LOVE ROZTANČÍ OSTRAVU

OSTRAVA: Hudební festival Beats for Love - festival elektronické taneční hudby proběhne v jádru industriální národní kulturní památky ve dnech 3. až 6. července. Slibuje jedinečnou atmosféru, mnoho zábavy a zážitků. Akce se koná s finanční podporou města Ostravy.

.

od 03.07.2019 do 06.07.2019
Autor článku: 
luk

„Sedmý ročník, to už je velká tradice,  je hezké vidět, na jak vysokou úroveň tento festival vystoupal. Jsem rád, že město může tuto akci finančně podpořit formou dlouhodobého grantu. A je skvělé, že se program rozšířil i o další aktivity, například diskuzní fórum,“ řekl na tiskové konferenci primátor Ostravy Tomáš Macura.

Největší elektronický taneční festival v srdci Evropy spojuje hudbou lidi napříč kulturami. Letos nabídne dvojnásobný počet zahraničních interpretů, a nově nebude jen o hudbě, ale nabídne i zajímavé diskuze a workshopy. Poprvé v historii nabídne třeba školu diskžokejů. Tradičně budou součástí festivalu také charitativní aktivity.

Festival má od letošního ročníku také nové logo ve tvaru srdce, tvořené pásy ekvalizéru. A jaký je letošní line-up? Mezi hlavní headlinery letošního ročníku patří holadnský Don Diablo, jeho krajan Oliver Heldens, fanoušky potěší i maskovaný house DJ mág Claptone z Německa nebo třeba Alle Farben.

 

Zdroj a více informací včetně programu ZDE

Mohlo by vás také zajímat...

ČR: Evropská festivalová asociace uděluje festivalům jednak značku kvality EFFE a dále z těchto EFFE festivalů vybírá s pomocí mezinárodní poroty výjimečné inspirativní festivaly, které získávají ocenění EFFE Award. Asociace vyhlásila 24 laureátů na evropskou festivalovou cenu EFFE Award, mezi nimiž jsou i dva české festivaly, Pražské jaro a Khamoro.

Celá ČR, zahraničí
Soutěže a festivaly
Co se děje
17.06.2019

ČR: Institut umění – Divadelní ústav (IDU) jako hlavní koordinátor projektu Noci divadel 2019 otevírá registraci pro nadcházející ročník. Šestý ročník Noci divadel s podtitulem DIVADLO A SVOBODA připadá na 16. listopad 2019.

Celá ČR
Ostatní, Soutěže a festivaly
Nepřehlédněte
17.06.2019

PRAHA: Přístav 18600 je letní prostor pro kulturu a aktivní trávení volného času, který vznikl z iniciativy několika přátel na místě bývalého brownfieldu. Nachází se přímo na břehu Vltavy na Rohanském ostrově. 

Hl. m. Praha
Ostatní, Živé umění
Co se děje
17.06.2019

ČR: Edice knih leteckých fotografií Česko z nebe byla 9. května 2019 zapsána do České knihy rekordů s rekordem jako nejrozsáhlejší série knih s leteckými snímky ČR. Celkový počet výtisků byl při zápisu 108 330 obsahujících 2736 různých leteckých fotografií.

Celá ČR, Kraj Vysočina
Cestovní ruch, Knihy, literatura, média, Ostatní, Soutěže a festivaly
Co se děje
17.06.2019