neděle
15. prosince 2019
svátek slaví Radana
© MKS Frenštát pod RadhoštěmAbonentní cyklus divadel a koncertů pro děti a rodiče

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM: V duchu hesla „To je super novina, jdeme celá rodina“ připravilo Městské kulturní středisko ve spolupráci s Odborem sociálních věcí ve Frenštátě pod Radhoštěm abonentní cyklus nedělních divadelních představení a hravých koncertů pro děti a rodiče na rok 2020.

Autor článku: 
luk
V malém sále Domu kultury bylo během roku 2019 připraveno celkem sedm nedělních představení. Čtyři pohádky a tři hravé koncerty, které si v tomto roce užívalo 62 předplatitelů. Dětská nedělní představení probíhají v Domě kultury už třetím rokem a zájem o ně je nebývalý. Právě proto pořadatelé zvolili v tomto roce nově formu předplatného v podobě abonmá a budou v něm pokračovat také v další pohádkové sezóně v roce 2020.
Pro držitele abonentek jsou tradičně připraveny zajímavé benefity. V letošním roce se na každém z představení losovali dva předplatitelé, kteří získali dárkový poukaz do kavárny Fortissimo ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dále měli například zvýhodněné vstupné na velké pohádkové představení nebo se stali jedinými účastníky speciálních dvou programů, které byly připraveny v souvislosti s výstavou Loutkový svět.
 
Podrobnosti najdete v přiložené TZ.

Zuzana Kalinová
Městské kulturní středisko
Dr. Parmy 254
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

tel. 556 835 397, 601 343 348
e-mail: zuzana.kalinova@mufrenstat.cz
www.kulturafrenstat.czwww.frenstatpr.cz
Facebook MěKS

 

Mohlo by vás také zajímat...

PRAHA: Celkem 15 ročníků byla literární soutěž Internet a můj handicap doprovodnou akcí konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Nyní po dohodě s hlavním podporovatelem mění nejen název na Cena ČSOB Internet a můj handicap, ale hlavně kritéria a zaměření soutěže.

Celá ČR
Knihy, literatura, média, Handicap, Soutěže a festivaly, Živé umění
Co se děje
13.12.2019

JIHOČESKÝ KRAJ: Jindřichohradecké úzkokolejky představují soubor dvou úzkokolejných drah s rozchodem 760 mm. Jsou jedinečným dopravním systémem s historickým a technickým významem pro celé území. Představují kulturní dědictví nadregionálního významu. Jsou častým cílem tuzemských i zahraničních návštěvníků. 

 

Jihočeský kraj
Cestovní ruch, Památky
Co se děje
13.12.2019

ČR: V listopadu zahájil příjem přihlášek do populární soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst, obcí a regionů. Jejich uzávěrka je 31. ledna  ve 14 hodin, v případě Ceny ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci pak 28. února 2020. 

Celá ČR
Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Soutěže a festivaly
Co se děje
13.12.2019

JIHOČESKÝ KRAJ: Kraj se v letošním roce nově připojil k projektu Rodinné pasy, jehož systém slev lze čerpat a využívat napříč celou Českou republikou, na Slovensku a také v Rakousku. Účast na projektu a využívání slev je pro rodiny díky podpoře Jihočeského kraje bezplatná a slevy mohou využít u smluvních partnerů v celé republice.

Celá ČR, Jihočeský kraj
Cestovní ruch, Senioři, Ostatní
Co se děje
13.12.2019