pondělí
24. února 2020
svátek slaví Matěj
© MKS Frenštát pod RadhoštěmAbonentní cyklus divadel a koncertů pro děti a rodiče

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM: V duchu hesla „To je super novina, jdeme celá rodina“ připravilo Městské kulturní středisko ve spolupráci s Odborem sociálních věcí ve Frenštátě pod Radhoštěm abonentní cyklus nedělních divadelních představení a hravých koncertů pro děti a rodiče na rok 2020.

Autor článku: 
luk
V malém sále Domu kultury bylo během roku 2019 připraveno celkem sedm nedělních představení. Čtyři pohádky a tři hravé koncerty, které si v tomto roce užívalo 62 předplatitelů. Dětská nedělní představení probíhají v Domě kultury už třetím rokem a zájem o ně je nebývalý. Právě proto pořadatelé zvolili v tomto roce nově formu předplatného v podobě abonmá a budou v něm pokračovat také v další pohádkové sezóně v roce 2020.
Pro držitele abonentek jsou tradičně připraveny zajímavé benefity. V letošním roce se na každém z představení losovali dva předplatitelé, kteří získali dárkový poukaz do kavárny Fortissimo ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dále měli například zvýhodněné vstupné na velké pohádkové představení nebo se stali jedinými účastníky speciálních dvou programů, které byly připraveny v souvislosti s výstavou Loutkový svět.
 
Podrobnosti najdete v přiložené TZ.

Zuzana Kalinová
Městské kulturní středisko
Dr. Parmy 254
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

tel. 556 835 397, 601 343 348
e-mail: zuzana.kalinova@mufrenstat.cz
www.kulturafrenstat.czwww.frenstatpr.cz
Facebook MěKS

 

Mohlo by vás také zajímat...

MĚLNÍK: V Mělníku v neděli voněly jitrnice, teklo pivo, zpívalo se a hrálo. I přes nepřízeň počasí se masopustního průvodu zúčastnilo přes 300 lidí.

Středočeský kraj
Děti a mládež, Lidová kultura, Senioři
Co se děje
24.02.2020

TŘINEC: Od konce ledna se proměnilo několik autobusových zastávek v Třinci ve výstavní plochy, na kterých jsou k vidění fotografie Dariny Kubikové a Tanasise. Výstava z cyklu Zastavení u umění nese název Enviromentální žal. Galerie města Třince v čele s kurátorkou Katarínou Klusovou tím reaguje na aktuální klimatické změny.

Moravskoslezský kraj
Cestovní ruch, Děti a mládež, Instituce a kulturní zařízení, Knihy, literatura, média, Architektura, Výtvarné umění, Ostatní
Co se děje
21.02.2020

HRADEC KRÁLOVÉ: Muzeum východních Čechv v Hradci Králové zve na dvě poslední komentované prohlídky výstavy Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole, které proběhnou 27. února a 18. března vždy od 16:30 hodin.

Královéhradecký kraj
Instituce a kulturní zařízení, Památky
Co se děje
21.02.2020

PODĚBRADY: „Když něco tvoříte, kreslíte, skládáte věci a podobně, kreativně používáte obě ruce, je to pro váš mozek velice příznivé,“ tvrdí americká lékařka Kelly Lambertová z univerzity v Richmondu. A dodává, že pokud něco děláme rukama, ovlivňuje to náš mozek, jak bychom brali léky na uklidnění a navíc nám výsledek naší práce přináší mimořádné uspokojení.

Středočeský kraj
Instituce a kulturní zařízení, Handicap, Senioři, Soutěže a festivaly
Co se děje
24.02.2020